Penzion Horni Plana U Medu

*** Penzion U Medu ubytovanie Horni PlanaPenzión U Medvídkú Ubytovanie  Lipno Popis :
Je rodinný podnik s domácou kuchynou, celoročným stravovaním. Nachádzame sa na brehu jazera Lipno v nadmorskej výške 730 m na trase český Krumlov - Volary medzi obcami Černá v Pošumaví a Horní Planá.

Penzión U Medvídkú Ubytovanie Lipno Ubytovanie :
Ubytovanie v 2, 3 a 4 miestnych izbách, 1x apartmán. Výhľad na jazero. Všetky izby sú vybavené vlastním socialnim zariadením. Polovica izieb má s perličkou a chromoterapiou, Tv, telefón. Parkovisko pre 30 aut

Penzión U Medvídkú Ubytovanie lipno Reštaurácia :
reštaurácia s barom, krbom, salónikom. Stravovanie a občerstvenie po celý deń. Domáca kuchyna, detské rozprávkové menu. Dobré víno, a skvelé rezané pivo.

Penzión U Medvídkú Ubytovanie Lipno Služby :
salónik s krbom pre 20 osôb. Vhodné miesto pre poriadanie spoločenských a firemných akcii, večierko, školení, prezentácii, svadieb, osláv, rekreačných pobytov. Požičovna byciklov.

Penzión U Medvidkú Ubytovanie Lipno Welness :
- infrasauna, whirpool, býlinkový parný kúpeľ, hydromasážna vana, kúpanie vo vyhrivanom krytom  bazéne, V zázemí penziónu sa nachádza záhradné posedenie, údiaren, krb, grill, ohnisko. Detský kútik, detský bazénik, preliezačky, hojdačka, trampolína, minigolf.

Penzión U Medvídkú Ubytovanie Lipno Lyžovanie :
Realizujeme týždenný pobyt v rakúskom, zimnom stredisku Hochficht. Počet zaujemcov o zimný pobyt stále rastie. Od začiatku januára do konca marca si u nás môžete objednať pobyt s celkovým servisom za veĺmi dobré ceny.

Penzión U Medvídkú dalšia zimná ponuka :
- lyžarske stredisko na českej strane Kramolín
- bežecké trate u nás i v Rakúsko
- korčulovanie po zamrznutom jazere Lipno
- zimný pobyt bez lyžovania s možnostou odpočinku a relaxacie
- zabezpečenie lyžiarskej školy a poistenia


 
Penzion Horni Plana U Medu - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Horni Plana U Medu - hotel má reštauráciuPenzion Horni Plana U Medu - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Horni Plana U Medu - V hoteli je biliardPenzion Horni Plana U Medu - možnosť pripojenia na internetPenzion Horni Plana U Medu - k dispozícii letná terasaPenzion Horni Plana U Medu - krytý bazén v hoteliPenzion Horni Plana U Medu - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Horni Plana U Medu - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Horni Plana U Medu - Izby s vlastnou toaletouPenzion Horni Plana U Medu - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky:

Penzion U Medu ubytovanie Horni Plana Aktuálne počasie: skoro zataženo
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 4 °C
Nočná tepl.: -2 °C
Vietor: 10 m/s

Adresa: Penzion U Medu Hurka 72 Horni Plana 38226 Czech Republic

E-mail: Penzion-Horni-Plana-U-Medvidku@cz-hotel.eu